Archive for the ‘APIE MUS’ Category

Mokytojai ir pagalbos specialistai 2018-2019 mokslo metais

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Išsilavinimas

 1.

Antanavičienė Dalė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 2.

Balčiūnienė Daina

specialioji pedagogė

specialioji pedagogė

aukštasis universitetinis

 3.

 Bičkuvienė Nijolė

mokytoja

specialioji pedagogė metodininkė

aukštasis universitetinis

 4.

 Četkauskienė Vaiva

meninio ugdymo mokytoja

vyresnioji mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

 5.

 Drevinskienė Deimantė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 6.

 Jackūnienė Aldona

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji  auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 7.

 Janulytė Stanislava

logopedė

vyresnioji logopedė

aukštasis universitetinis

 8.

Juškienė Dalia

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji  auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 9.

Kaminskienė Lorita

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė

aukštasis universitetinis

  10.

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

auklėtoja

aukštasis universitetinis

 11.

Laicėnaitė Sonata

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

auklėtoja metodininkė

aukštasis universitetinis

 12.

Inga Dagienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji mokytoja

aukštasis universitetinis

 13.

Mieliauskienė Irena

pailgintos dienos grupės auklėtoja

auklėtoja metodininkė

aukštasis universitetinis

 14.

Ramonienė Genovaitė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 16.  Ovidija Krisiukėnienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja  auklėtoja  aukštasis universitetinis
17.

Simėnienė Ilona

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 18.

Taubienė Genovaitė

Auklėtoja – mokytojos padėjėja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 19.

Taujanskienė Saulutė

savaitinės grupės auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 20.

Taurelienė Astra

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 21.

Daiva Vilemienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja kūno kultūrai

 auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 22.

Eugenija Zajarskienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

2018 m. finansinės ataskaitos

2018 m. I ketvirčio finansinė ataskaita

2018 m. II ketvirčio finansinė ataskaita

2018 m. III ketvirčio finansinė ataskaita

 

 

 

 

2018 metų biudžeto vykdymo išlaidų ataskaitos

2018 m. I ketvirčio biudžeto išlaidų ataskaita

2018 m. II ketvirčio biudžeto išlaidų ataskaita

2018 m. III ketvirčio biudžeto išlaidų ataskaita

 

 

 

Kviečiame žiūrėti „Dainų dainelę 2018“ ir palaikyti Meinardą balsuojant

5

Mokyklos – darželio „Vyturėlis“ auklėtinis penkiametis Meinardas pateko į III-čią „Dainų dainelės 2018“ etapą ir jau filmavosi televizijoje. Transliacija vyks gegužės 20 dieną, 15.45 val. Kviečiame visus palaikyti Meinardą ir balsuoti atvėrus  žemiau esančią nuorodą  http://dainudainele.lt/#balsuok     (spausti – dalyviai ir pasirinkti Meinardą).

Pakvieskime ir artimuosius balsuoti už Meinardą.   Ir palinkėkime jam sėkmės.

 

2017 metų finansinės ataskaitos

2017 metų finansinių ataskaitų rinkinio aiškinamasis raštas

2017 metų finansinių ataskaitų rinkinys

Aiškinamasis  raštas 2 ketvirtis

Finansavimo sumos

Finansinės būklės ataskaita

Veiklos rezultatų ataskaita

Aiškinamasis raštas 3 ketvirtis

Aiškinamasis raštas

Finansavimo sumos

Finansinės būklės ataskaita

Veiklos rezultatų ataskaita

Finansinių ataskaitų rinkinys

Finansinės būklės ataskaita

 

 

 

Pasveikinkime vieni kitus

15

Tradiciškai kovo 11 dieną  vaikai su auklėtojomis pažymi akcija „Pasveikinkim vieni kitus“.  Sveikiname  kaimyninių grupių vaikus, darbuotojus, praeivius gatvėse, nešdami žinią – “ lietuviai, būkime vieningi“.

„Vyturėliui“ – 40

20

Vasario 23 dieną paminėjome Biržų mokyklos – darželio „Vyturėlis“ 40-metį.  Pasidžiaugti kartu ir prisiminti  visus keturis įstaigos gyvavimo  dešimtmečius  pakvietėme savo steigėjus, buvusias vadoves  Joaną Kvedaravičienę ir Oną Laicėnienę, tėvelių atstovus, kolegas ir socialinius partnerius.

Apžvelgėme savo kelią prisimindami, kas buvo gera, kad  „Vyturėlio“ stiprybė,  tai –  pasirinkta teisinga kryptis, darbų tęstinumas, įsiklausymas į vaiką ir laikmetį, nuolat tobulėjantys darbuotojai,  atvirumas pasauliui, bendravimas ir bendradarbiavimas.

Lietuvos Respublikos seimo narys Viktoras Rinkevičius pasveikino mokyklos – darželio „Vyturėlis“ bendruomenę  gražios sukakties proga ir padėkojo  už pasiaukojantį darbą, meilę ugdytiniams – jauniesiems biržiečiams, o direktorei Violetai Stancikienei – už darniai dirbančią kūrybingą bendruomenę, už šiuolaikišką požiūrį į vaikų ugdymą ir bendruomenės telkimą tikslams siekti bei palinkėjo nenutylančio vaikų juoko ir tėvelių pasitikėjimo.

Biržų rajono savivaldybės meras  Valdemaras Valkiūnas   palinkėjo darbuotojams  darbą vertinti kaip šventę, jausti tėvelių supratimą, pagarbą ir įvertinimą bei įteikė padėkos raštą ilgametei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Irenai Stasei Mieliauskienei už  nuoširdų darbą, pasiekimus ikimokyklinio ugdymo srityje bei Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ bendruomenės telkimą kokybiško ugdymo tikslams įgyvendinti.

Kiekvienas, pasidalinęs mintimis, buvo apdovanoti keramikiniais paukšteliais, iš kurių renginio metu išsiliejo vinguriuojanti melodija, linkėdama „Vyturėliui“ gyvuoti dar 100 metų.

2017 metų biudžeto išlaidų ataskaitos

2017 m. I ketvirčio finansinės atskaitomybės (pinigų principu) ataskaita

2017 m. II ketvirčio finansinės atskaitomybės (pinigų principu) ataskaita

2017 m. III ketvirčio finansinės atskaitomybės ataskaita

2017 m.  IV ketvirčio finansinės atskaitomybės  ataskaita

 

 

Smurto ir patyčių prevencijos tvarka

Smurto ir patyčių prevencijos tvarka

 

Ugdymo planas 2017-2018

 

 Ugdymo planas 2017-2018

Vaiko gerovės komisijos tvarkos aprašas

Vaiko gerovės komisijos tvarkos aprašas

 

Administracijos darbuotojai

Administracijos darbuotojai:
Vyriausioji finansininkė – Audronė Jaudzemienė
Ūkio skyriaus vedėjas – Rimantas Baltrūnas
Dietistė – Milda Lapėnienė
Sekretorė – Viktorija Žalinkevičiūtė
Sandėlininkė – Augėnė Venckienė

Darbo laikas

 DARBO LAIKAS

„Pumpurėliai“  (1 – 2 metų amžiaus)  – 7.00 – 17.30

„Spinduliukai“ (2-3 metų amžiaus) – 7.00 – 17.30

„Smalsučiai“ (3-4 metų amžiaus) – 7.00 – 17.00

„Šnekučiai“  (4-5 metų amžiaus) – 7.00 – 17.30

„Kodėlčiukai“ (5-6 metų amžiaus) – 7.00 – 17.30

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Gudručiai“  (6-7 metų amžiaus) – 7.00 – 17.30

 „Švelnučiai“ (Specialiojo ugdymo mišri grupė) – 7.00 – 17.30

„Linksmučiai“  (Specialiojo ugdymo mišri grupė) – 7.00 –  17.30

Jungtinė specialioji klasė  – 7.00 – 14.00

Bendrabučio grupė ikimokyklinio amžiaus specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams – 17.00 – 7.00

Bendrabučio grupė pradinio mokyklinio amžiaus  specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams – 17.00 – 7.00

Pailgintos dienos grupė pradinių klasių mokiniams – 12.00 -17.00

Pedagogai 2017-2018 mokslo metais

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Išsilavinimas

 1.

Antanavičienė Dalė

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 2.

Balčiūnienė Daina

auklėtoja,

specialioji pedagogė

vyresnioji auklėtoja,

specialioji pedagogė

aukštasis universitetinis

 3.

 Bičkuvienė Nijolė

mokytoja

specialioji pedagogė metodininkė

aukštasis universitetinis

 4.

 Četkauskienė Vaiva

meninio ugdymo mokytoja

vyresnioji mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

 5.

 Drevinskienė Deimantė

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 6.

 Jackūnienė Aldona

auklėtoja

vyresnioji  auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 7.

 Janulytė Stanislava

logopedė

vyresnioji logopedė

aukštasis universitetinis

 8.

Juškienė Dalia

auklėtoja vyresnioji  auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 9.

Kaminskienė Lorita

priešmokyklinio ugdymo pedagogė priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė aukštasis universitetinis
 10. Kaupienė Jūratė specialioji pedagogė specialioji pedagogė metodininkė aukštasis universitetinis
 11.

Kaveckienė Rasa

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 12. Laicėnaitė Sonata auklėtoja

auklėtoja metodininkė

aukštasis universitetinis

 13. Letkauskienė Danguolė auklėtoja vyresnioji auklėtoja aukštasis neuniversitetinis
 14. Mieliauskienė Irena

auklėtoja

auklėtoja metodininkė

aukštasis universitetinis

 15.

Ramonienė Genovaitė

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 16. Strelčiūnienė Vita plaukimo instruktorė mokytoja

aukštasis universitetinis

 17.

Simėnienė Ilona

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 18. Taubienė Genovaitė

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 19.

Taujanskienė Saulutė

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 20.

Taurelienė Astra

auklėtoja

 auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 21.

Daiva Vilemienė

auklėtoja kūno kultūrai

 auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 22.

Eugenija Zajarskienė

auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 23.

2016 metų finansinės ataskaitos

Finansinės ataskaitos

 

You are currently browsing the archives for the APIE MUS category.