Tęsiama „Jaunojo atleto“ programa

IMG_a7461

Šiemet ir vėl mūsų mokykla  yra pakviesta dalyvauti Lietuvos specialiosios olimpiados veikloje ir toliau tęsti „Jauno atleto“ programą.

Ši programa naujoviškai ir žaismingai supažindina vaikus su sporto pasauliu, joje sėkmingai dalyvauja „Švelnučių“ ir „Linksmučių“ grupių ugdytiniai. Veikla yra organizuojama 2 kartus savaitėje kūno kultūros pamokėlių metu.

Užsiėmimai vaikams suteikia daug džiugių išgyvenimų,  jie labiau bendrauja tarpusavyje,  lavinasi pagrindiniai kūno judesiai. Daug emocijų teikia  “Skarelių žaidimai“,  „Kirmėliukų judesys“, “Tiltai ir tuneliai“, „Aš – šnipas“,  užduotys su riedlentėmis ir kt.  Kiekvienas užsiėmimas baigiamas nuotaikinga dainele su žinomais judesiais.

Neseniai sulaukėme dovanų – naujų sporto priemonių iš Lietuvos specialiosios olimpiados  komiteto  ir esame labai dėkingi “Jauno atleto“ programos  koordinatorei Aušrai  Kriškoviecienei.

Mes, pedagogės, organizuodamos sportinę veiklą pagal „Jauno atleto“ programos metodiką, siekiame, kad sportinės užduotys padėtų mūsų ugdytiniams tobulėti fiziškai, lavintų jų pažintinius gebėjimus,  socialinius įgūdžius, didintų pasitikėjimą savimi.

Skatiname ir vaikų tėvelius domėtis šios programos eiga ir pagal galimybes sportuoti kartu su jais.

„Švelnučių“ grupės auklėtoja Genovaitė Ramonienė

This entry was posted on Penktadienis, kovo 27th, 2015 at 12:34 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

2 atsakymai to “Tęsiama „Jaunojo atleto“ programa”

  1. kovo 29th, 2015 at 19:39

    Aušra says:

    Nuostabi mokykla ir pedagogės! Suburiančios, jungiančios, ieškančios įdomių, naujų metodų darbui su vaikučiais. Nuostabu, kad jūsų organizacija tokia veikli ir profesionali. Puikus vadovas suburia šaunų kolektyvą darbui:) Sėkmės.

  2. kovo 29th, 2015 at 21:35

    admin says:

    Ačiū. Jūsų įvertinimas mums labai svarbus.