,,Spinduliukų“ išvyka į Biržų kultūros centrą

11

,,Vyturėlio“ pedagogės esame įsitikinę, kad išvykos už mokyklos – darželio ribų turi didelę įtaką vaikų vertybiniam ugdymui. Juk būnant neįprastoje ugdymosi aplinkoje atsiranda daugiau galimybių pasireikšti vaikų savarankiškumui, bendradarbiavimui, žingeidumui. Todėl ir ,,Spinduliukų“ grupės vaikai neatsilieka nuo savo vyresniųjų draugų ir stengiasi išvykti, pamatyti, susipažinti.

  Gavę grupės draugo Algirdo kvietimą aplankyti jo tėvelio ir sesės parodą ,,Atgimę mene“, suskubome vykti į Biržų kultūros centrą. Dauguma vaikų ten lankėsi pirmą kartą, todėl buvo įdomu viskas: didelės salės, aukšti laiptai ir visa ką ten suradome ir pamatėme. Svarbiausia, kad turėjome savo parodos vadovą. Algirdas nepailsdamas rodė ir aiškino, kas ir iš ko pagaminta. Nesuklysdamas nurodė kas yra iš molio, o kas – iš medžio, nepamiršdamas priminti, kad rankomis liesti eksponatų negalima, nes gali sudužti.

  Visiems patiko paroda, o jos autoriams linkime kūrybinės sėkmės ateityje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eugenija Zajarskienė

This entry was posted on Pirmadienis, gruodžio 3rd, 2018 at 9:41 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.