Specialiųjų ugdymosi poreikių vaikai įsijungė į Specialiosios olimpiados veiklą.

youngathletes

        Šiemet mūsų mokykla- darželis „Vyturėlis“  įsijungė į Lietuvos Specialiosios Olimpiados  veiklą ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl Jaunojo Atleto programos vykdymo su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais.

           Ši Jaunojo atleto programa yra naujoviška sportinė- žaidybinė programa, skatinanti psichinę, fizinę ir socialinę plėtrą, palengvinanti vaiko vystymąsi, skatinanti pedagogų ir tėvų bendradarbiavimą.

         Nuo rugsėjo 1 dienos sėkmingai šioje sportinėje veikloje dalyvauja „Švelnučių“ ir „Linksmučių“ grupių ugdytiniai. Veikla yra organizuojama 2 kartus savaitėje kūno kultūros valandėlių metu.

      Jaunojo atleto programa   apima  pagrindinius įgūdžius: ėjimas ir bėgimas, pusiausvyra ir šokinėjimas, stabdymas ir gaudymas, metimas, atmušimas, spyrimas bei  pažengusiųjų įgūdžius ir kt. Jaunojo atleto programa padeda vaikams bendrauti, išreikšti emocijas, o jų tėveliams –  praleisti daugiau laiko su savo vaikais, geriau pažinti vaikų gebėjimus.

      Mes, pedagogės, vykdydamos JA programą, siekiame, kad šios sportinės užduotys padėtų  mūsų ugdytiniams tobulėti fiziškai, lavintų jų pažintinius gebėjimus, socialinius įgūdžius, didintų pasitikėjimą savimi ir suteiktų džiaugsmo.

      Skatiname  vaikų tėvelius domėtis šios programos eiga ir pagal galimybes sportuoti kartu su vaikais .

Programos koordinatorė Genovaitė Ramonienė

         

 

 

This entry was posted on Antradienis, spalio 15th, 2013 at 13:45 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Vienas atsakymas to “Specialiųjų ugdymosi poreikių vaikai įsijungė į Specialiosios olimpiados veiklą.”

  1. spalio 30th, 2013 at 22:17

    Ausra says:

    Džiugu matyti taip šauniai sportuojančius. Sėkmės, stiprėkite ir ruoškitės Jaunojo Atleto Šventei, kuri vyks jau Lapkričio 20d:)