Projekto „Susipažink. Domėkis. Sportuok.“ naujienos

Pirmadienio popietę į Biržų kūno kultūros ir sporto centro didžiąją salę projekto dalyvius pakvietė  krepšinio trenerė Monika Kregždytė. Vaikai  stebėjo jaunųjų krepšininkių treniruotę, kur susipažino ir pamatė pagrindinius krepšinio žaidimo technikos elementus – kamuolio varymą, kamuolio perdavimus, kamuolio metimą į krepšį.

Kartu  su krepšininkėmis atliko įvairius apšilimo pratimus su kamuoliais,     iš įvairių pradinių padėčių judesius rankomis ir kojomis , keisdami judesių amplitudę,  atlikimo kryptį. Trenerė pamokė  įvairių kūrybinių žaidimų. Vaikams buvo didžiulis džiaugsmas judėti po visą  krepšinio salę.

Ignė ir Benas sakė , kad bus krepšininkais,  Meinardui  patinka krepšininkas Seibutis. Labiausiai visiems patiko žaidimas „Medis – akmuo“.

Treniruotė  buvo įdomi, įveikiama, emociškai bei fiziškai naudinga. Sutarėme, kad mūsų susitikimai su trenere Monika nuo šiol  taps dažnesni.

Projekto organizatorės    Genovaitė Ramonienė ir Daiva Vilemienė

This entry was posted on Trečiadienis, sausio 23rd, 2019 at 14:47 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.