Projektas „Žalia pėda“ tęsia savo veiklą

zalia-peda-logo

  Biržų mokyklos-darželio  „Vyturėlis“ jungtinės specialiosios  klasės mokiniai, jų tėveliai ir klasės  pedagogai nuo 2016m. pavasario įsijungė į Lietuvos vaikų  sodininkavimo  iniciatyvos projektą  „Žalia pėda“. Mūsų tikslas ugdyti vaikuose poreikį sveikai gyventi, teikti jiems žinių apie vaistinguosius ir prieskoninius augalus, jų poveikį organizmui. Siekdami tobulinti sveikos mitybos nuostatų formavimosi procesą įstaigoje ir šeimoje,  į projekto veiklą įtraukėme ir mokinių tėvelius.

  Projekto metu ugdysime vaikų socialinį- emocinį intelektą, skatinsime savęs bei aplinkos pažinimą per pojūčius lavinančias veiklas: klausą, regą, garsą, skonį, lytėjimą .

  Nuo šių metų pavasario prie projekto vykdymo įsijungė „Linksmučių“ grupės vaikai ir ugdytojos. Dalyvių sėjinukai  jau sužaliavo, kelia žiedus, puošia palanges. Laukiame oro sąlygų, kai galėsime augalus perkelti į gėlyno traukinuką, prieskonių piramidę. Tikimės, kad išauginti daigai ne tik puoš mokyklos-darželio teritoriją, bet ir paskanins maistą, leis  gardžiuotis  vaikų išaugintu  vaistinių žolelių kvapniomis  arbatėlėmis.

 

                                            Jungtinės specialiosios klasės vyr. auklėtoja Dalė Antanavičienė

 

This entry was posted on Ketvirtadienis, balandžio 26th, 2018 at 7:42 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.