Mokytojai ir pagalbos specialistai 2018-2019 mokslo metais

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Išsilavinimas

 1.

Antanavičienė Dalė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 2.

Balčiūnienė Daina

specialioji pedagogė

specialioji pedagogė

aukštasis universitetinis

 3.

 Bičkuvienė Nijolė

mokytoja

specialioji pedagogė metodininkė

aukštasis universitetinis

 4.

 Četkauskienė Vaiva

meninio ugdymo mokytoja

vyresnioji mokytoja

aukštasis neuniversitetinis

 5.

 Drevinskienė Deimantė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 6.

 Jackūnienė Aldona

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji  auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 7.

 Janulytė Stanislava

logopedė

vyresnioji logopedė

aukštasis universitetinis

 8.

Juškienė Dalia

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji  auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 9.

Kaminskienė Lorita

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė

aukštasis universitetinis

  10.

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

auklėtoja

aukštasis universitetinis

 11.

Laicėnaitė Sonata

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

auklėtoja metodininkė

aukštasis universitetinis

 12.

Inga Dagienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji mokytoja

aukštasis universitetinis

 13.

Mieliauskienė Irena

pailgintos dienos grupės auklėtoja

auklėtoja metodininkė

aukštasis universitetinis

 14.

Ramonienė Genovaitė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 16.  Ovidija Krisiukėnienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja  auklėtoja  aukštasis universitetinis
17.

Simėnienė Ilona

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 18.

Taubienė Genovaitė

Auklėtoja – mokytojos padėjėja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 19.

Taujanskienė Saulutė

savaitinės grupės auklėtoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis universitetinis

 20.

Taurelienė Astra

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

 auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 21.

Daiva Vilemienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja kūno kultūrai

 auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

 22.

Eugenija Zajarskienė

ikimokyklinio ugdymo mokytoja

vyresnioji auklėtoja

aukštasis neuniversitetinis

This entry was posted on Ketvirtadienis, spalio 18th, 2018 at 11:05 and is filed under DARBUOTOJAI. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.