Mūsų mokykla – darželis nuo spalio mėnesio dalyvauja  Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“. Projektas skirtas populiarinti futbolo žaidimą, suteikti galimybę žaisti futbolą ugdymo įstaigoje , sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybą. Projektinė veikla skatina bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų padeda paskatinti šeimas didesnę dalį laisvalaikio skirti aktyvioms veikloms su savo vaikais.

Spalio mėnesį  vaikai kūrė savo komandos logotipą ir „Futboliuko“ taisykles, mokėsi varyti kamuolį, perduoti jį draugui.

Lapkričio mėnesį vyko draugų paieška ir mūsų komanda susirado draugų „Genio“ lopšelyje – darželyje. Vaikai taip pat mokėsi varytis kamuolį ir perduoti jį draugui.

Gruodžio mėnesį puošė Kalėdinę „Futboliuko“ eglutę.

Sausio mėnesį organizavo šeimų  kūrybinių darbelių parodą futbolo tematika. Pasikvietę tėvelius  ir kitus šeimos narius, kartu grožėjosi kūrybiniais darbais ir žaidė sportinius žaidimus su futbolo elementais.

Dar daug naujienų laukia ateityje. Sekite informaciją.