„Kodėlčiukų“ grupės vaikų išvyka į Biržų krašto regioninio parko Lankytojų centrą

Kodėlčiukai 2015-3

Kovo 20 d. švenčiama Žemės diena. Todėl „Kodėlčiukų“ (priešmokyklinio amžiaus) grupės vaikai nutarė išsiaiškinti kuo garsėja Biržų krašto žemė.

Kovo 19 d. vaikai apsilankė Biržų regioninio parko Lankytojų centre. Vos užėję į centrą, pasijutome lyg patekę į pačią smegduobę, nes mus pasitiko šaltas stiklinis priimamasis. Apžiūrėjome pagrindinę, labai gyvą ir intriguojančią ekspoziciją – „Prasmengančios žemės kraštas“. Vaikai galėjo pažaisti su interaktyviais stendais – žaidimais „Smegduobių raidos procesas“, „Karstinių ežerėlių  ekosistema“. Labai vaikams patiko stendas, veikiantis kaip smėlio laikrodis, imituojantis smegduobės griūtį.

Antroje ekspozicijų salėje vaikai susipažino su mineralais bei uolienuomis, apžiūrėjo interaktyvų  kerno ekspozicijos stendą, pažiūrėjo trumpą filmuką apie smegduobes.

Grįžtant į darželį, vaikai vis dar klausinėjo apie smegduobes. Nojus „Ar ta karvė dar gyva?“, Liutauras „Ar mes rasim jos kaulus, kai nuvažiuosim?“ Orestas ir Elvinas tiek pasakojo apie karvės olą, kad kad mamytės turėjo juos ten nuvežti.

Užsukome dar ir į PMMMC centrą, pasižiūrėti priešmokyklinio amžiaus  vaikų piešinių parodos „Piešiu Lietuvą“, kur eksponuojami ir penkių mūsų grupės vaikų darbai.

„Kodėlčiukų“ grupės priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Sonata Laicėnaitė

Kodėlčiukai 2015-3 Kodėlčiukai 2015-2 Kodėlčiukai 2015 1

This entry was posted on Pirmadienis, kovo 23rd, 2015 at 12:14 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.