„Kodėlčiukų“ grupėje vyko edukacinis užsiėmimas „Viena grupė-viena komanda“

 

???

Mokytis per žaidimus ne tik smagu, bet ir naudinga. Susikaupimas, įsiklausymas, drąsa, kantrybė, pastabumas –  šios ir dar daug kitų savybių lavinama per patyrimo žaidimus. Šiandien „Kodėlčiukų priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko edukacinis užsiėmimas „Viena grupė – viena komanda“, kuriame vaikai“  aiškinosi, kas yra komanda.  Užsiėmimo metu paaiškėjo, kad grupėje yra 18 vaikų, bet tik viena komanda.

Tai mums, suaugusiems, tai atrodo paprasta ir aišku. O vaikams, kurių visas pasaulis sukais apie „AŠ“, pradėti suprasti save kaip komandos narį yra nelengva užduotis.

Per judrius komandinius žaidimus, užduotis bei veiklas  „Kodėlčiukai“  išsiaiškino, kad nors grupė sudaryta iš skirtingų vaikų, bet kiekvienas  yra vienos komandos narys.  Visi  vaikai sudaro vieną komandą, kurioje  bendraujama pagarbiai, išklausoma, laukiama savo eilės ir bendradarbiaujama, siekiant ne savo asmeninės pergalės, bet visos komandos laimėjimo!

Edukacinių programų autorė Kristina Pikūnė,

This entry was posted on Pirmadienis, rugsėjo 17th, 2018 at 13:51 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.