„Jaunųjų atletų“ šeimadienis

 

???????????????????????????????

Trečiadienio rytmetį  „Švelnučių“ ir „Linksmučių“ grupių vaikai su savo tėveliais ir kitais šeimos nariais rinkosi į sporto pramogą  „Aš sportuoju su šeima“.  Sportuodami  kartu atliko Pilotinės  programos „Jaunieji atletai“ sportines užduotis iš futbolo, krepšinio  ir dviračių sporto. Tėveliai turėjo galimybę geriau pažinti savo vaikų galimybes, o vaikai išgyventi džiaugsmą sportuodami kartu  ir įgyti didesnį pasitikėjimą savimi. Dėkojame tėveliams už aktyvų dalyvavimą ir bendradarbiavimą.

Už sportinius marškinėlius ir sporto priemones esame dėkingi Pilotinės programos „Jaunieji atletai“ koordinatorei  Vilniuje Aušrai Kriškoviecienei. Visų vardu AČIŪ !

Pasidžiaukime akimirkomis…

 

„Švelnučių“ grupės auklėtoja Ilona Simėnienė

This entry was posted on Ketvirtadienis, gegužės 18th, 2017 at 7:03 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Vienas atsakymas to “„Jaunųjų atletų“ šeimadienis”

  1. birželio 5th, 2017 at 18:37

    Aušra says:

    Vyturėlio pedagogai ir tėvelių bendruomenė yra pati šauniausia! Be galo kūrybingi, sportiški bei nuolat tobulėjantys. Ne tik patys mokosi, bet dalinasi žiniomis su kolegomis. Ačiū už puikias foto ir tarptautinės Specialiosios Olimpiados programos ,,Jaunieji atletai“ sklaidą Šiaurės Lietuvoje. Būkite sveiki ir stiprūs:)