“Jaunieji atletai“ startuoja šeimadienyje „Aš sportuoju su šeima“

Jaunieji atletai

Jau treji metai kaip „Švelnučių“ ir „Linksmučių“ grupių ugdytiniai sportuoja pagal Lietuvos Specialiosios olimpiados programos „Jaunieji atletai“ metodiką. Ši programa padeda mūsų ugdytiniams bendrauti, išreikšti emocijas, didina pasitikėjimą savimi,   lavina pažintinius gebėjimus, socialinius įgūdžius, jos sportinės užduotys skatina tobulėti fiziška.

Trečiadienio rytmetį  abiejų  grupių komandos su savo tėveliais bei kitais artimaisiais  rinkosi į „Vyturėlio“ sporto salę, kur jų laukė sportinės užduotys iš šios programos.

Šventės pradžioje abi komandos draugiškai keliavo į sporto šalį, atliko apšilimo pratimus.

Vėliau vaikai kartu su tėveliais ir pedagogais atliko nuotaikingas sportines  užduotis, kurios skatino fizinį aktyvumą ir suteikė daug džiugių emocijų.

Pati atsakingiausia ir įdomiausia pramogos dalis – tai kliūčių ruožas. Čia  mūsų  “jaunieji atletai“ energingai varžėsi įdomiose ir linksmose  rungtyse, o jų tėveliai stengėsi neatsilikti. Komandos, įveikusios savo kliūčių ruožą, apsikeitė vietomis ir toliau sėkmingai lenktyniavo.

Šventinę pramogą smagiai  užbaigėme dideliu draugystės ratu skambant muzikai.

Direktorė visus dalyvius apdovanojo prizais, ženkliukais ir medaliais. Abi komandas –  padėkomis už aktyvų dalyvavimą programoje „Jaunieji atletai“.

Manome, kad tėvelių dalyvavimas ir buvimas kartu fizinėje veikloje ugdo ir stiprina tarpusavio santykius. Tėveliai turėjo galimybę geriau pažinti savo vaikų gebėjimus, o vaikai – išgyventi džiaugsmą sportuojant su savo šeimos nariais ir įgyti didesnį pasitikėjimą savimi.

Už sportinius  marškinėliuss, medalius, ženkliukus ir sporto priemones dėkojame programos „Jaunieji atletai“  koordinatorei Vilniuje Aušrai Kriškoviecienei. Visų vardu  AČIŪ !

„Švelnučių“ grupės auklėtoja  Genovaitė Ramonienė

This entry was posted on Trečiadienis, balandžio 27th, 2016 at 13:21 and is filed under UGDYMAS. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Vienas atsakymas to ““Jaunieji atletai“ startuoja šeimadienyje „Aš sportuoju su šeima“”

  1. balandžio 28th, 2016 at 21:18

    Aušra Kriškoviecienė says:

    Ačiū Jums, mielieji biržiečiai už puikias akimirkas, prasmingą darbą ir nuoširdžius žodžius. Gražaus darbo ir puikių rezultatų:)